Контактирајте со нас | Hangzhou TieLiu Vacuum Booster Manufacturing CO., LTD

Hangzhou TieLiu Vacuum Booster Manufacturing CO., LTD

Адреса

NO.492 XingYuan Road, YuHang District Hangzhou, Жеџијанг, Кина

Телефон

Продажба: 0086-15157130981

Поддршка: 0086-13588730011

Поддршка: 0086-571-86183867

Поддршка: 0086-571-86183998

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено


Оставете ја вашата порака